Pracownicy

1
Łódź Karolew
42 292 00 19, 508 126 801

 

PRACOWNICYSerdecznie witamy Państwa na stronie WWW naszej firmy.

Nasze gabinety istnieją w obecnej formie od 2002 roku. Założycielami firmy są lekarze stomatolodzy:
      Lekarz stomatolog Mateusz Sowiński
      Lekarz stomatolog Stanisława Olejnik-Sowińska

Nasze gabinety są bezpośrednią kontynuacją Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej lek. stom. Stanisławy Olejnik-Sowińskiej, która założona została w roku 1980. W chwili obecnej do Państwa dyspozycji są trzy nowocześnie wyposażone placówki.

NASZ PRIORYTET TO ZADOWOLENI PACJENCI

Uczestniczymy cały czas w szkoleniach i kursach doszkalających, tak aby zapewniać Państwu jak najnowocześniejsze metody leczenia. Co więcej, nasi pracownicy mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach, stąd macie Państwo pewność, iż nasze leczenie jest nowoczesne i utrzymywane na najwyższym poziomie.

Nasi lekarze i recepcjonistki są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzi na Państwa pytania. Uważamy, iż Pacjenci powinni być zawsze dobrze poinformowani, dlatego staramy się zawsze udzielać takiej ilości informacji, którą Państwo uznacie za dostateczną

Nasze numery telefonów:
42 633 86 00
42 633 90 41
601 050 080 
(lek. stom. Mateusz Sowiński - w nagłych przypadkach po godz 20.00)

 

LEKARZE STOMATOLODZY


Lekarz stomatolog   Stanisława Olejnik-Sowińska
specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej 

Współwłaściciel kliniki, kierownik d/s medycznych. Najbardziej doświadczony lekarz w naszym zespole. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym (endodoncji), szczególnie, gdy trzeba się zmierzyć z trudnymi przypadkami. Cierpliwa, ale bardzo zdecydowana. Lubi opowiadać pacjentom o swoich działaniach.

Lekarz stomatolog   Mateusz Sowiński
szef zespołu, współwłaściciel kliniki 

Prawie zawsze obecny w gabinecie (przyjmuje ok. 5 tys. pacjentów rocznie). Fanatyk stomatologii - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chętnie zajmuje się protetyką i chirurgią, ale prawdziwym wyzwaniem jest „interdyscyplinarne” spojrzenie na pacjenta. Wielki zwolennik rozwiązań przejściowych i tymczasowych (pacjent musi mieć możliwość uśmiechać się zawsze). Leczy tylko w znieczuleniu, dzięki czemu pacjenci czują pełen komfort leżąc na fotelu. Od kilku lat specjalizuje się również w implantologii i implantoprotetyce. Ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc przynajmniej w 15 szkoleniach rocznie.

Lekarz stomatolog   Joanna Jóźwiak

Drugi obok Mateusza Sowińskiego główny lekarz w naszej klinice   zawsze do dyspozycji. Jest bardzo lubiana przez pacjentów, czego dowodem są całe rodziny leczące się u niej. Zainteresowania: stomatologia ogólna i protetyka. Uczestniczy w przynajmniej 10 szkoleniach w roku. Niech Państwa nie zmyli jej młody wygląd – to bardzo doświadczony lekarz (ok. 7000 wizyt w roku)

Lekarz stomatolog   Jerzy Łaziński
specjalista II stopnia chirurgii szczękowo-twarzowej  

Bardzo doświadczony chirurg z wieloletnim stażem. Zdecydowany, szybki w działaniu, stworzony do „skomplikowanych” zębów.

Lekarz stomatolog   Paulina Wojtyra 

Zajmuje się głównie stomatologią ogólną i leczeniem kanałowym. Z powodzeniem leczy kanały z zastosowaniem najnowocześniejszych technik (leczenie maszynowe, endometr). Bierze udział w szkoleniach o leczeniu kanałowym i protetyce bezmetalowej.

Lekarz stomatolog   Janusz Lasociński 

Specjalizant Uniwersytetu Medycznego, specjalizacja chirurgia stomatologicza. Ciagły rozwój i duża szybkość pracy to jego zalety.

Lekarz stomatolog   Piotr Zwierzchowski 

Lekarz, który nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach zawodowych. Głównie zajmuje się stomatologią ogólną i protetyką. Na jego twarzy zawsze gości uśmiech, bardzo dba o swoich Pacjentów - zarówno tych dorosłych, jak i tych najmłodszych. Z pracy Pana doktora szczególnie zadowoleni są rodzice naszych małych Pacjentów - ma z nimi świetny kontakt.
Zainteresowania zawodowe: protetyka i chirurgia stomatologiczna.

Lekarz stomatolog   Justyna Klepacz-Szewczyk 

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją , stomatologii estetycznej technikami, którymi dysponuje nowoczesna stomatologia oraz protetyki . Aby zapewnić kompleksową opiekę dentystyczną przeprowadza dokładną analizę warunków zębowych u Pacjenta i układa plan leczenia. Wdraża w swojej pracy zawodowej nowoczesne i sprawdzone rozwiązania stomatologiczne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w różnego rodzaju kursach, aktualnie robi doktorat z endodoncji . Lubi zapewnić wysoki komfort leczenia, dlatego zawsze proponuje Pacjentom leczenie w znieczuleniu.
 

Lekarz stomatolog   Dominik Denuszek
specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej; implantolog

Ambitny lekarz, który ciągle poszerza swoją wiedze i umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej, periochirurgii oraz implantologii. W ramach swej specjalności wykonuje cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną: operacyjne usuwanie zębów, usuwanie zmian zapalnych, hemisekcje i radektomie, premolaryzacje, ekstruzje chirurgiczne, resekcje wierzchołków korzeni zębów itd. Zajmuje się głównie trudnymi przypadkami. Specjalizuje się również w implantologii i implantoprotetyce. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytanie związane z implantami dr Denuszek na pewno udzieli na nie wyczerpującej odpowiedzi.
 

Lekarz stomatolog   Anita Symonowicz

Bardzo ambitny lekarz, uczestniczy w wielu szkoleniach zawodowych gwarantując aktualną wiedzę medyczną. Przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, stomatologii zachowawczej z endodoncją zgodnie z najwyższymi standardami. Zawsze wnikliwie analizuje potrzeby stomatologiczne Pacjenta i odnosi się do konkretnych problemów, następnie planuje kompleksowe leczenie stomatologiczne. Korzystając z nowoczesnego wyposażenia zapewnia Pacjentom wczesną diagnostykę i pełen komfort leczenia.
 

Implantolog   Tomasz Piętka
specjalista II stopnia chirurgii szczękowo-twarzowej

Asystent Kliniki chirurgii twarzowo-szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego.
Zajmuje się głównie chirurgią jamy ustnej, kompleksowym wprowadzaniem wszczepów zębowych wraz z odbudową protetyczną, sterowaną regeneracją kości, diagnostyką schorzeń wyrostka zębodołowego i części zębodołowej żuchwy.

ASYSTENCI


Dorota Kowalska
asystentka stomatologiczna

Koordynuje pracę zespołu asystenckiego, Jej praca zapewnia prawidłową organizację w naszej praktyce. Jest profesjonalną asystentką i higienistką stomatologiczną. Ukończyła kursy z zakresu z zakresu chorób przyzębia i profilaktyki stomatologicznej. Samodzielnie przeprowadza instruktaż higieny jamy ustnej, zabiegi usuwania osadu i kamienia nazębnego (saling, piaskowanie), u najmłodszych Pacjentów fluoryzację i lakierowanie zębów. Jej merytoryczne przygotowanie do zabiegów znacznie ułatwia pracę lekarzowi.
 

Dorota Skrzeczkowska
asystentka stomatologiczna

Doświadczenie zawodowe pozwala Jej na bardzo dobrą współpracę z lekarzem przy każdego rodzaju zabiegach stomatologicznych. Znająca doskonale procedury postępowań zabiegowych i co najważniejsze zawsze gotowa do fachowej obsługi Pacjenta.

Marlena Bębas
asystentka stomatologiczna

Znakomicie przygotowana przez koordynatora grupy asystenckiej do pracy z naszym zespołem lekarskim. Niezwykle sprawna manualnie, zorganizowana i zawsze profesjonalnie przygotowana do w współpracy z lekarzem. Dbająca o wysoki poziom aseptyki.

Sandra Skrzeczkowska
asystentka stomatologiczna

Młoda asystentka, której solidność i rzetelność stwarza niezbędne zaplecze do pracy całego zespołu lekarskiego. Sumiennie dba o wysoki poziom aseptyki. Ze zrozumieniem odnosi się do naszych Pacjentów, co bardzo pozytywnie wpływa na ich samopoczucie.
 
 

PERSONEL ADMINISTRACYJNY


Joanna Brzezińska
kierownik administracyjny

Osoba bez której nasza klinika nie mogłaby funkcjonować. Koordynuje pracę wszystkich trzech placówek. Kontroluje poczynania lekarzy, trzyma wszystko w ryzach, dzięki czemu i lekarze i pacjenci są zadowoleni. Jest zawsze najlepiej we wszystkim poinformowana – jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, to ona jest najlepszą osobą do uzyskania wyczerpującej odpowiedzi.

Edyta Małachowska
recepcjonistka

Osoba „pierwszego kontaktu”. Dba o naszych pacjentów, organizuje pracę lekarzy w gabinecie przy ul. Sienkiewicza. Zawsze miła, chętna do pomocy naszym pacjentom. Specjalistka do spraw związanych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Marlena Kęcler
recepcjonistka

Niezmiernie miła osoba, na której pomoc i doradztwo zawsze możecie Państwo liczyć. Kompetentna obsługa Pacjenta w naszych placówkach jest stawiana przez Nią na pierwszym miejscu.

Hanna Kubicka
recepcjonistka

"Profesjonalizm i rzetelność" to główne cechy Pani Hani. Zawsze uśmiechnięta, niezwykle sympatyczna i zawsze gotowa, by pomóc pacjentowi. Jest doskonale zorientowana we wszystkim, co dzieje się w gabinetach. Kontroluje pracę lekarzy i stara się, by wszystko funkcjonowało idealnie. Jeśli masz jakiś problem - Pani Hania na pewno go rozwiąże. Pracuje głównie w gabinecie przy ul. Karolewskiej.

Aleksandra Mailicka
recepcjonistka

Ma najdłuższy staż na stanowisku recepcjonistki w naszej firmie, jednak obecnie możecie ją spotkać w gabinecie tylko podczas sobotnich dyżurów. Zawsze uśmiechnięta, typowa optymistka. Jej radosne podejście do życia udziela się wszystkim. Ma szeroką wiedzę z zakresu funkcjonowania gabinetów, zawsze gotowa pomóc w rozwiązaniu problemu.